אודות

הבלוג הוא בלוג משותף שלנו, אמיתי שטרן ודוד וינברג. שנינו מתכנתים ואנחנו מכירים מימי הלימודים למדעי המחשב העליזים במכללה החרדית (מכללת הדסה).

אנחנו מקווים שבבלוג הזה לא תמצאו כמעט מדריכים על טכנולוגיות ועל איך מממשים בפיצ'ר מאוד מסוים בריאקט. התוכנית שלנו היא לכתוב על נושאים רחבים כמו אבטחת מידע, טסטים, מתודולוגיות בתכנות, ארכיטקטורה וכדומה. אנחנו ניתן דוגמאות קוד אבל אנחנו מקווים שרוב הפוסטים יהיו מובנים לכל הקוראים בלי תלות בשפות התכנות בה הם משתמשים.

כל הפוסטים הם תוצר של שנינו. אנחנו מעלים נושא לפוסט בוואטסאפ או באימייל ואם זה מעניין את שנינו אנחנו פותחים קובץ בגוגל דרייב. האחד רושם את הבולטים, השני מרחיב אותם, הראשון מתקן, השני מעיר הערות ומוסיף דוגמאות קוד וחוזר חלילה עד שאתם זוכים לראות פוסט מוכן.

לשנינו יש תחביבים מחוץ לעולם התכנות אבל זה נראה לי די חופר שתדעו ששנינו מתעניינים בכלכלה ושנינו ליברטריאנים למחצה, שדוד מתעניין במשפט והיסטוריה של תנועת החסידות ושאמיתי מתעניין בפוליטיקה אמריקאית, ולכן החלטנו לא לספר לכם על כל זה.

אמיתי עבד 5 שנים בסיסקו (NDS), ומ-2018 עובד בחברת Fabric (formerly CommonSense Robotics) שם רובוטים מקבלים ממנו הוראות ולפעמים אפילו מבצעים אותן. אמיתי עובד בעיקר עם פייתון, מתעניין ב-AI, מתודולוגיות פיתוח, פריק של טסטים ו-CI וגם אבטחת מידע.

דוד וינברג

דוד עבד שלוש שנים באינטל, היה לו סטרטאפ משלו בתחום של סייעת אישית והוא עובד מ-2015 כפרילנסר. דוד בונה מערכות ווב, אפליקציות (אנדרואיד וריאקט נייטיב), צד שרת, מסדי נתונים, חווית משתמש, ML ועוד.

ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑